شخصی دوزی برای چه افرادی مناسب است :

خانم های گرامی ، در صورتی که مدلی را پسندیدد اما سایز شما در جدول و میان گزینه ها موجود نیست و یا ایکه دو سایزه هستید ، شما می توانید گزینه شخصی دوزی و سایز دلخواه را انتخاب نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید و اندازه های خود را فیت و بدون آزادی بگیرید و برای واحد پشتیبانی مزون آیمد ارسال نمایید .

 

شخصی دوزی مزون آیمد

 

نحوه ی اندازه گیری و انتخاب سایز بصورت اینترنتی :

خانم های گرامی برای اندازه گیری بصورت آنلاین ابتدا فیلم های راهنمای اندازه گیری را مشاهده نمایید و سپس اندازه های خود را برای واحد پشتیبانی مزن آیمد ارسال نمایید . در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید با کارشناسان مزون آیمد تماس بگیرید .

 

خدمات شخصی دوزی با سایز و تغییرات دلخواه مزون آیمد :

مزون آیمد طی دوران فعالیت‌ خود در عرصه  طراحی و دوخت پوشاک ویژه بانوان و دوشیزگان ، همواره کوشیده تلفیقی از هنر و زیبایی را به نمایش بگذارد . مجموعه آیمد علاوه بر دوخت بر اساس سایزهای استاندارد ، طراحان و متخصصین باتجربه و خلاقی نیز دارد که در راستای رضایتمندی خانم های گرامی فعالیت می‌کنند .

 

مزونی دوز آیمد

 

برند آیمد جهت رفاه حال خانم های خوش استایل ، بخش VIP یا شخصی دوزی را ایجاد نموده است . آیمد با بهره‌گیری از سال‌ها تجربه در طراحی و دوخت انواع مدل کت و شلوار زنانه ، کت تک زنانه ، لباس مجلسی ، لباس عقد محضری ، مانتو مجلسی و مانتو عقد محضری عروس و …  معتبرترین و مرغوب‌ترین پارچه‌های ایتالیایی، ایرانی و ترک را برای خانم های محترمی که قصد سفارشی دوزی دارند ، فراهم نموده و آماده پذیرش سفارشات آن‌ها هستیم.

 

از سایزگیری تا تحویل لباس در واحد شخصی دوزی :

انتخاب مدل های سفارشی ، فرصت‌های شخصی سازی و طراحی لباستان را به شما می‌دهد ، شاید در روند کار به این موضوع توجه نکرده باشید اما با انتخاب شخصی دوزی ما به شما این امکان را می‌دهیم که طبق سلیقه خودتان همه چیز طراحی و دوخته شود .

 

مزون آیمد

 

تمایز قابل توجه بخش شخصی دوزی آیمد با سایر محصولات تولید شده در الگوی منحصر به فرد آن می‌باشد. خیاطان با تجربه‌ی ما در دوخت کت و شلوارهای بخش VIP بر اساس ” استانداردهای سایزینگ ترک “ و بر پایه دسته بندی اندام‌های مختلف عمل می‌کنند . متد آیمد با استفاده از الگو انجام می‌شود و اندازه گیری آن بسیار دقیق است، به طوریکه تنها بعد از یکبار اندازه گیری ، کار اندازه شما تحویل تان می‌شود ، البته لازم به ذکر است در صورتی که نیاز به اصلاح داشته باشد خیاطان ما طبق خواسته شما اصلاحات را انجام می‌دهند .

 زمان تحویل لباس به خانم های گرامی ، با توجه به مدل انتخابی و زمان ثبت سفارش متفاوت است برای مثال تحویل کارهایی که از مدل های دارای جواهر دوزی انتخاب شوند و یا در زمان های شلوغ حدود 1 هفته تا ۲۰ روز زمان میبرد .

مزایای دپارتمان شخصی دوزی آیمد چیست ؟

  1. شما می‌توانید تمام جزئیات را با سلیقه خودتان انتخاب کنید و یا تغییر دهید .
  2. پس از آنالیز اندام شما سایزگیری دقیقی صورت می‌گیرد تا تمرکز بیشتر در نقاط قوت اندامتان باشد .
  3. انتخاب برخی ویژگی‌های مهم مانند : رنگ ، دکمه ، مدل یقه ، طرح پارچه و… همگی مطابق با نظر و سلیقه شما می‌باشد .
  4. انتخاب مدل جیب‌ها و حذف یا اضافه کردن آن‌ ها

در نهایت شما در بخش سفارشی دوزی با انتخاب تمامی آیتم‌ها طبق سلیقه و علایق خودتان منجر به خلق محصولی منحصر به فرد می‌گردید .

پارچه‌های واحد شخصی دوزی آیمد :

در بخش شخصی دوزی مزون آیمد ، از مرغوب‌ترین و نفیس ترین پارچه‌ها استفاده می‌شود . متخصصان آیمد سعی کرده‌اند بهترین و کاربردی‌ترین پارچه‌های ایتالیایی، ترکیه‌ای و ایرانی را جهت ارائه خدمت هرچه بهتر به همراهان خود ، گردآوری کنند .

کدام مدلهای آیمد ، گزینه شخصی دوزی دارند ؟

تمام مدلهای آیمد در صورت موجود بودن پارچه آنها بصورت شخصی دوزی هم قابل سفارش هستن ، در صورتی که پارچه مدل مورد نظر شما تمام شده باشد ، می توانید با پارچه جدید سفارش را ثبت کنید .